Hager в Україні ✓ Каталог товарів ✓ Низькі ціни | Капро™ - магазин електротехнічної та кабельно-провідникової продукції, м. Київ

У магазині діє гнучка система знижок. Для оптових покупців, монтажних організацій та продажу по Дропшипінгу діє оптова ціна на постійній основі (реєстрація обов’язкова)

Hager в Україні ✓ Каталог товарів ✓ Низькі ціни ✈ Доставка по Україні: контактори, автоматичні вимикачі, УЗО ✓ Гарантія якості ☎ (044)233-49-15 | Капро™ - магазин електротехнічної та кабельно-провідникової продукції, м. Київ

  Hager Group — компанія з виробництва електроустановок для житлових, комерційних та промислових приміщень, нвиробляє товари та надає послуги, починаючи з розподілу енергії та управління кабельно-провідникової продукцією і закінчуючи системами інтелектуальної автоматизації та безпеки будівель. У 2018 році Hager Group лідирував на світовому ринку виробництва електроустановних систем. У серпні 2019 року концерн Hager посів 128 місце в рейтингу 500 найбільших сімейних підприємств Німеччини за версією журналу Die Deutsche Wirtschaft.
  Історія компанії. В 1955 Петер Хагер зі своїми синами Освальдом і Германом заснували компанію Hager oHG, elektrotechnische Fabrik в Енсхаймі в регіоні Саар в Німеччині, який з 1945 знаходився під економічним контролем Франції і не мав доступу до німецького ринку. Не дивлячись на це керівництво компанії прагнуло закріпитися на обох ринках. Результатом цього в 1959 році братами Хагер була заснована їхня перша зарубіжна дочірня компанія Hager Electro S.A. в Оберні, Ельзас, на північному сході Франції.
 У 1966 році Hager починає систематичне навчання своїх електриків культурі лояльності до клієнтів, що збереглося й донині. Модульний поворотний тримач запобіжників Hager був запатентований у Німеччині у 1968 році, у Франції у 1970 році. У той же час, на французький ринок був випущений перший серійний розподільчий щит Hager-Rapid-System. У 1973 році обсяг продажів Hager у Німеччині зріс до 43 мільйонів німецьких марок, а в 1974 році оборот компанії у Франції склав 22 мільйони франків.
 У 1976 році компанія Hager випукає корпус mini Gamma, а вже в 1982 році починає виробництво перших диференціальних автоматичних вимикачів (RCCB) у Німеччині. Відкриває новий комплекс виробничих приміщень із багатоярусним складом у м. Бліскастель.
 У 1980-х роках Hager Group починає продавати себе як постачальника комплексних послуг з електроустановок у будівлях, відкривши торгові компанії в Європі (Швейцарія та Великобританія). У середині 90-х років Hager налагоджує канали збуту в Об'єднані Арабські Емірата (Дубай), Сінгапур, Малайзію, Гонконг, Китай, Австралію та Нову Зеландію.
2007 року Hager Group стає європейською компанією під назвою Hager SE. Станом на сьогодні Hager Group має 22 виробничі майданчики у 10 країнах світу. Компоненти для відповідних ринків виготовляються на місцевих виробничих потужностях з урахуванням місцевих вимог до установки. Найбільший виробничий майданчик знаходиться в Оберні, Франція. Hager Forum був створений там у 2015 році, як місце навчання та зустрічей для партнерів, клієнтів та співробітників компанії.
 У 1992 році Хагер купує Lumetal – виробника розподільчих щитів з Порчії, Італія., а у 1996 році німецьку компанію Tehalit – виробника кабельних систем та кабельних каналів.
 1998 року Hager Group стає власником французького виробника електронних таймерів Flash, зареєстрований офіс якого знаходився в Саверні. До цього Hager Group робила тільки механічні таймери. У тому ж році компанія також придбала британського виробника Ashley & Rock з Улверстона, продукція якого виготовлялася відповідно до британських стандартів. У 2002 році в компанію була інтегрована польська компанія Polo, зареєстрована в Тихи, а в 2004 році Hager Group придбала швейцарську компанію Weber AG та французького виробника Atral. Крім систем безпеки торгової марки Hager, Atral також виготовляє продукцію для торгових марок Diagral, Daitem та Logisty. У 2006 році Hager вийшла на бразильський ринок, коли придбала 100% акцій Eletromar. Hager Group відкрила завод у Пуні, Індія, в 2008 році, а 30 вересня того ж року було закладено фундамент нового виробничого майданчика Eletromar у Бразилії. 1 січня 2009 р. Hager придбала Electraplan Solutions GmbH, а в 2010 р. Hager придбала Berker, німецького виробника вимикачів, чиї зареєстровані офіси знаходилися в Шальксмюлі та Отфінгені. 2012 року Hager придбала німецьку сімейну фірму Elcom, виробника домофонів. У 2018 році вона придбала E3/DC GmbH, німецького розробника інверторів та систем накопичення енергії.
 Торгова марка Hager пропонує послуги з електромонтажу житлових, комерційних та промислових будівель. У 2009 році колишні бренди Tehalit, Weber, Lume, Klik, Flash, Polo, Ashley & Rock та Logisty були об'єднані під брендом Hager. Системи сигналізації та безпеки продаються під торговими марками Daitem та Diagral. Berker виробляє перемикачі та системи перемикачів як частину Hager Group. Bocchiotti/Iboco, лідер італійського ринку кабельних систем та систем розподілу по приміщеннях, також є частиною Hager Group, тоді як Elcom виробляє системи внутрішнього зв'язку для житлових та офісних будівель.
 Існує чотири різні галузі застосування продуктів та послуг Hager Group:

  • Системи розподілу та вимірювання енергії, включаючи управління енергоспоживанням та концепції VDI для електроустановок
  • Системи керування кабелями для розподілу живлення та даних
  • Діапазони перемикання та управління будівлею
  • Охоронні системи

 З 2018 року Hager Group працює над електромобільністю разом із Audi AG. Метою співпраці є підключення моделі Audi e-Tron до системи керування домашнім енергоспоживанням Hager Group (HEMS). 6% продажів інвестується в дослідження та розробки. У 2019 році компанія подала близько 3000 патентів. У групі працює близько 800 осіб, які займаються дослідженнями та розробками, які зосереджені в основному на електромобільності, технологіях інтелектуального будівництва (для розумних будинків) та енергоефективності. У період з жовтня 2010 р. до червня 2014 р. Hager Group спонсорувала футбольний клуб FC Saarbrücken, приділяючи особливу увагу просуванню молодих талантів. З 2017 року Hager підтримує французький футбольний клуб Racing Club Strasbourg Alsace.

  Бренд Hager (Хагер) в Україні | Капро™ - магазин электротехнічної та кабельно-провідникової продукції, м. Київ. Купити автоматичний вимикач, дифреле, контроллери, перемикачі, роз'єднувачі навантаження. Онлайн замовлення, оплата, доставка, самовивіз. Низькі ціни. Гарантія якості.