Доставка і оплата

МИ ПРАЦЮЄМО

Интернет-магазин «КАПРО» продає товар по всій території України (за винятком тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, Автономної Республіки Крим).

Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних з оформленням замовлення, оплатою і доставкою.

Способи доставки:

Доставка здійснюється транспортною компанією «Нова пошта». Вартість доставки покупець сплачує за тарифами компанії-перевізника. Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні товару на суму від 5000 грн., вагою до 30 кг та габаритами даної відправки до 100 см. на сторону.

Самовивіз:

Ви можете забрати своє замовлення в нашому магазині за адресою м.Київ, вул. Полярна, 8-Е, попередньо оформивши замовлення на сайті або по телефону.

Понеділок-П'ятниця – з 9-00 до 19-00;

Субота – з 9-00 до 18-00.

Ми будемо раді бачити Вас в нашому магазині!

Способи оплати:

Оплатити замовлення Ви можете:

  • Готівкою або платіжною карткою Visa / MasterCard в магазині при отриманні замовлення;
  • Платіжною карткою Visa/MasterCard в системі LiqPay при оформленні замовлення на сайті;
  • Безготівковим розрахунком - Оплата за безготівковим розрахунком проводиться з Вашого поточного рахунку або в касі відділення будь- якого банку;
  • Післяплатою при отриманні замовлення у компанії-перевізника. При цьому виникають додаткові витрати у вигляді оплати за повернення грошей (приблизно 35грн +2% від суми).

Після оформлення замовлення наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами для уточнення замовлення і термінів доставки. Так само Ви можете уточнити у них приблизну вартість доставки замовлення і зворотнього пересилання грошей.

Увага!

Перевіряйте замовлення при отриманні! У разі виявлення некомплекта або пошкоджень, Ви маєте право відмовитися від отримання замовлення, склавши акт (претензію). Будь ласка, повідомте нам про це. Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.

Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення. Всі претензії по придбаним товарам направляйте на e-mail: elcity@ukr.net.