У магазині діє гнучка система знижок. Для оптових покупців, монтажних організацій та продажу по Дропшипінгу діє оптова ціна на постійній основі (реєстрація обов’язкова)
 • Реле напруги ZUBR D2-63 red
 • Реле напруги ZUBR D2-63 red

  • Доставка

   • Самовивіз
   • По Україні: за тарифами Meest
   • По Україні в точки видачі ROZETKA (вагою до 15кг і довжиною до 120см)
   • По Україні: за тарифами Нової пошти
   • Безкоштовно від 5000 грн. та до 30кг

   Оплата (розумний торг доречний!!!)

   • Готівкою при отриманні
   • Оплата банківською карткою
   • Безготівковий розрахунок

   Захист споживача

   • Оригінальна продукція
   • Офіційна гарантія
   • Повернення протягом 14 днів
  • ZUBR
   96735
   1 399.00грн
   В наявності
   7

Опис

ZUBR D2 red захищає обладнання від високої та низької напруги, а також від обриву нуля. При настанні аварійної ситуації реле напруги відключає навантаження, а за нормалізації включає назад. Дана серія D2 red є флагманським реле бренду: крім компактного корпусу шириною модуля його вирізняє найбільша функціональність.

Захист від перегріву

Термодатчик всередині корпусу забезпечує безпеку та вимикає навантаження у разі, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °С, екран при цьому блимає написом «oht». Після зниження температури нижче 60 °С, пристрій увімкне навантаження і відновить роботу.

Якщо захист спрацює більше 5 разів протягом доби, реле заблокується, щоб звернути увагу користувача на нестандартну ситуацію, що склалася, поки температура всередині корпусу не стане нижче 60 °С («oht» блимати перестане) і не буде натиснута одна з кнопки. Якщо ви хочете дізнатися температуру датчика термозахисту: для цього під час перегріву натисніть кнопку «i», а якщо перегріву вже немає, утримуйте кнопку «i» 21 секунду. 

Затримка увімкнення навантаження після аварії

За замовчуванням від заводу в реле стоїть мінімальна затримка на увімкнення навантаження 3 сек. Залежно від типу підключеного обладнання ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 600 сек. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання, наприклад холодильників і кондиціонерів рекомендується встановлювати затримку включення 2-3 хв.

Відповідно до заводських налаштувань затримка відраховується з моменту стабілізації напруги, в налаштуваннях є можливість вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту відключення реле.

Журнал здатний зберігати в енергонезалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруження при відключенні реле або спрацьовування ­­захисту від перегріву).

Зручність в управлінні

У ZUBR D2 red дуже зручне стандартизоване підключення вхід-вихід, відсутня необхідність використання нульової клеми при підключенні. Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок. Четверна кнопка "i" призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань та розшифровки абревіатур пунктів меню. Цифровий екран постійно відображає значення напруги та виводить системну інформацію. У режимі очікування можна налаштувати яскравість екрана та індикатора.

Проста установка

Реле напруги ZUBR D2 red дуже компактний, займає 2 стандартні модулі в розподільчому щиті. Його монтаж відбувається у розподільчий щиток на стандартну DIN-рейку завширшки 36 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує можливість попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно з ГОСТ 14254).

Додаткові можливості для більш тонкого налаштування 

1. Час відключення під час провалу напруги

Потрібна тим, чия мережа перевантажена потужним обладнанням або її якість недостатня і це призводить до частих просадок напруги і, як наслідок, частим спрацьовуванням реле. У такій ситуації безпосередньо вплинути на обставини неможливо, але можна зменшити кількість відключень реле, підібравши час, який реле вичікуватиме перед відключенням навантаження.

Для правильного налаштування часу вимкнення необхідно керуватися даними до обладнання, що захищається.

Настроєний таким чином час діятиме лише при зниженні напруги від 154 до 176 В (коли професійна модель включена) або від 120 до 210 В (коли професійна модель вимкнена). В інших ситуаціях час відключення фіксований (див. таблицю вище).

2. Регульований гістерезис по напрузі

У випадку, коли реле часто спрацьовує, але можливості розширити межі спрацьовування вже немає, а поточна напруга в мережі близька до виставленого кордону і не є стабільним сенс використовувати гістерезис як додатковий інструмент для зменшення кількості спрацьовувань. Додавання гістерезису дає можливість оптимізувати кількість спрацьовувань, переконатися, що напруга стала стабільнішою і меншою за встановлену межу. Оптимальні налаштування меж та гістерези за напругою дозволяють відсіяти нестабільну напругу близьку до встановлених меж.

Логіка роботи роботи реле зі встановленою гістерезисом: після спрацьовування за межею реле напруги включить навантаження, коли напруга нормалізується до встановленої межі та ще додатково на величину гістерезису.

3. Захист від частих спрацьовувань при нестабільній мережі

Обмежує кількість повторних спрацьовувань реле поспіль, щоб виключити згубний їх вплив на техніку, що захищається. Без такого захисту чутливе до частих спрацювань обладнання, наприклад холодильник або кондиціонер, можуть вийти з ладу. При досягненні максимальної кількості спрацьовувань поспіль, спрацює захист, реле заблокується і навантаження відключиться, поки користувач не зверне увагу і не натисне на одну з кнопок реле.

До частих спрацьовувань реле може призводити:
— Відгорання нуля в мережі.
— Мережева напруга близька до встановлених меж і не стабільна. У такому разі частоту спрацьовувань реле можуть оптимізувати наступні налаштування:
а) значення меж спрацьовування реле збільшити відповідно до якості мережі так, щоб обладнання, що захищається, було терпимо до них;
б) відрегулювати значення гістерезису за напругою.< /p>

Технічні характеристики

Технічні характеристики ZUBR D2

Категорія продукції: Реле напруги

Ток, А: >63

Спосіб монтажу: На DIN-рейку

Кількість фаз:1 ф. (230 Вольт)

Термозахист: Є

TrueRMS: Є

Проф. затримка відключення: Є

Нижня межа напруги: 120-210 В

Верхня межа напруги: 220-280 В

Номінальна потужність навантаження: 13 900 ВА

Час відключення навантаження при зниженні напруги: 0,1-10,0 с (>120 В), не більше 0,04 с (<120В)

Час вимкнення навантаження при перевищенні напруги: не більше 0,04 с

Номінальний струм навантаження: 63 А (макс. 80 А протягом 10 хв.)

Час затримки навантаження: 3-600 с

Тип реле: Поляризоване

Споживання струму: не більше 2,8 мА

Переріз дроту: не більше 16 мм²

Маса: 0,17 кг

Габаритні розміри (Ш х В х Г): 36 х 85 х 66 мм

Кількість комутацій під навантаженням не менше 10 000 циклів

Кількість комутацій без навантаження не менше 500 000 циклів

Ступінь захисту за ГОСТ 14254: IP20

Потужність, ВА: більше 10 000

 • Тип обладнання: Реле напруги 1ф
 • Кількість модулів: 2
 • Ном. струм, А: 63
 • Контроль струму: Немає

Покупці цього товару також вибирають